Dzień Gier w Studium Języków Obcych | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

Dzień Gier w Studium Języków Obcych

11 czerwca 2016 roku odbył się drugi Dzień Gier w Studium Języków Obcych (pierwsza edycja miała miejsce w czerwcu 2015).

Udział wzięło około 60 dzieci. Wszyscy spędzili miło czas w atmosferze emocjonującej rywalizacji.

Dzieci brały udział w grach ruchowych, planszowych, językowych, integracyjnych.

Dzieci zbierały naklejki i przyklejały je na swoje certyfikaty uczestnictwa. Na końcu odbyło się losowanie nagród dla wszystkich, którzy zebrali wszystkie naklejki.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować naszym Lektorom, którzy przeprowadzali gry: Marta Prusińska, Marzena Piotrowska, Marta Gąssowska-Malesa, Dorota Gałązka, Justyna Sawicka, Monika Alwas, Małgorzata Dróżdż, Martyna Juszczak, a także Piotr Cetra. Nie możemy zapomnieć tutaj o podziękowaniach dla naszych Smoków SJOków, które czujnie przyglądały się wszystkim zmaganiom obecnych dzieci.

Ponieważ Dzień Gier cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych Słuchaczy, a także ich przyjaciół już teraz zapraszamy na następną edycję, która odbędzie się wkrótce 🙂

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy ponownie 🙂