Gala Rozdania Certyfikatów Cambridge English: Young Learners 2016 | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

Gala Rozdania Certyfikatów Cambridge English: Young Learners 2016

Dzień 15 czerwca 2016 możemy określić mianem zakończeniem roku szkolnego dla dzieci, Słuchaczy Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim uczęszczających na kursy języka angielskiego przygotowujące najmłodszych Słuchaczy do zdania certyfikatu Cambridge English: Young Learners. Wszyscy Słuchacze, którzy w dniach 21,22 maja 2016 roku przystąpili do egzaminu Cambridge English:Young Learners odebrali tego dnia wyniki z egzaminu.

Łącznie 116 Słuchaczy odebrało wyniki z egzaminów. Wśród nich było 51 Słuchaczy, którzy zdali certyfikat Cambridge English: Starters, 41 Cambridge English : Movers, 24 Cambridge English : Flyers.

Średnia z egzaminu, w tym roku, w 5 stopniowej skali wyniosła 4,10 (Starters – 4,39; Movers – 3,82; Flyers – 4,08).

Po przedstawieniu danych statystycznych należy zaznaczyć, że to zakończenie roku, było wyjątkowym. Dlaczego? Przejdźmy do szczegółów 🙂

Uroczystość odbyła się na boisku wielofunkcyjnym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim.

Zaczęła się od występu szkolnego zespołu tanecznego „Duet”. Zespół Duet od 2013 roku działa  pod okiem instruktora i choreografa p. Pawła Pasztora w Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim. Na lekcje z tańca nowoczesnego uczęszcza obecnie 54 uczniów z tej szkoły w 3 grupach: „DUET KIDS”, „DUET JUNIOR” i Grupa Cheerleaders „DWÓJECZKI”.

Po występie zespołu „DUET” przyszła pora na najważniejszą część uroczystości czyli przedstawienie wyników i wręczenie dyplomów.

Po czasie dla fotoreporterów i zabraniu głosu przez zaproszonych gości przyszedł czas na szaloną zabawę dzieci – zdobywców Certyfikatów, ich rodzeństwa, kuzynów i przyjaciół.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na przyszłoroczną sesje certyfikatów Cambridge English:Young Learners.

Zapraszamy do galerii z wydarzenia 🙂

[envira-gallery id=”2080″]