Gala Wręczenia Certyfikatów Cambridge English Young Learners 2017 | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

Gala Wręczenia Certyfikatów Cambridge English Young Learners 2017

monkeyDnia 22 czerwca o godzinie 17:00, odbyła się XIII Gala Wręczenia Międzynarodowych Certyfikatów Cambridge English: Young Learners.

68 uczniów w wieku 7-13 lat, którzy 13 maja w siedzibie Studium podeszli do jednego z pierwszych egzaminów dla najmłodszych, odebrali swoje dyplomy!

Towarzyszyła temu uroczystość zorganizowana na boisku wielofunkcyjnym MOSiR. Galę poprowadzili Ola z Mateuszem – nasi wieloletni Słuchacze oraz zdobywcy licznych certyfikatów.

Po krótkich wprowadzeniu powitały nas grupy taneczne HH2 oraz B3, wychowankowie Pani Agaty Goźlińskiej. Następnie mieliśmy okazję podziękować rodzicom za wspaniałe zaangażowanie oraz młodzieży za włożony trud i świetnie wykonaną pracę. Zapoznaliśmy się również z naszymi gośćmi, przedstawicielami lokalnych władz, szkół oraz przyjaciół Studium. Po przemówieniu Pana Tomasza Paudyny, dyrektora Studium, przyszedł czas na wręczenie certyfikatów dzieciom oraz dyplomów Lektorom, którzy przygotowywali młodzież.

Smoki SJOki towarzyszyły nam przez całą imprezę i trzeba przyznać, że w tym roku wyjątkowo rozrabiały!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji przedsięwzięcia i zaangażowanie, aby trzynasty już raz w naszych głowach gościły pozytywne wspomnienia.

Do zobaczenia za rok!