IX OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. DĄBRÓWKI W MIŃSKU MAZOWIECKIM i III OTWARTE MISTRZOSTWA MIŃSKA MAZOWIECKIEGO PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

mistrzostwa sp 2016 kopia

Zapraszamy na IX OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. DĄBRÓWKI W MIŃSKU MAZOWIECKIM UL.DĄBRÓWKI 10, które  odbędą się dnia 16 kwietnia 2016r. o godz.9.30.

W ramach zawodów szachowych odbędą  się trzy turnieje w poszczególnych grupach wiekowych: turniej A-szkoły ponadpodstawowe, B-szkoły podstawowe klasy IV-VI, C-szkoły podstawowe klasy I-III i młodsi adepci gry. Na zawodników czekają puchary, medale i nagrody rzeczowe.

Dodatkowo klasyfikacja drużynowa (trzech najlepszych zawodników punktuje dla szkoły) – puchary dla 3 najlepszych zespołów w każdym turnieju, dla 3 zawodników punktujących medale.

Jest to jeden z większych turniejów na Mazowszu dla juniorów. Serdecznie zapraszamy do udziału.

W tym roku zapraszamy również dzieci uczęszczające do przedszkoli na III Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Przedszkolaków w szachach, które odbędą się w tym samym terminie i miejscu, czyli w SP 2 Mińsk Maz. ul. Dąbrówki 10 – 16 kwietnia 2016r. godz.9.30.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!