Nowy rok szkolny czas zacząć! | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

Nowy rok szkolny czas zacząć!

Już dziś witamy wszystkich Słuchaczy w nowym roku szkolnym ze Studium Języków Obcych. Na zajęciach organizacyjnych lub pierwszych zajęciach dostaną Państwo loginy i hasła do kont w Sekretariacie Internetowym. W miarę otrzymywania planów zajęć, będziemy je umieszczać na Państwa kontach. Będą tam zamieszczane również oceny z lekcji i sprawdzianów oraz wszystkie ważne informacje, którymi będziemy chcieli się z Wami podzielić. Dlatego zachęcamy do jak najczęstszego logowania. W razie jakichkolwiek problemów z dostaniem się do swojego konta, prosimy zgłaszać te sytuacje do swoich Lektorów.

Życzymy samych pozytywnych ocen i frajdy z nauki języka! 🙂