OFERTA SPECJALNA!!! Kursy i egzaminy FCE dla nauczycieli i wychowawców przedszkolnych! | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

W związku z rozporządzeniem MEN, wszyscy nauczyciele uczący w przedszkolach muszą uzyskać certyfikat poświadczający znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Wychodząc naprzeciw potrzebom nauczycieli oferujemy SPECJALNE kursy połączone z egzaminem FCE (Cambridge English: First  wydawanym przez Uniwersytet Cambridge). Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu po 90 minut. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Sekretariatem Studium.