Organizacja zajęć oddziału przy SP1 | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

Organizacja zajęć oddziału przy SP1

Drodzy Rodzice i Słuchacze!

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi zajęć j. angielskiego prowadzonymi w oddziale Studium przy SP 1 pragniemy poinformować, że trwa organizacja pracy w nowym roku szkolnym. Gdy tylko będzie nam udostępniony plan lekcji szkolnych dostosujemy do niego nasze zajęcia i poprzez platformę LangLion oraz stronę internetową Studium zamieścimy szczegółowy plan zajęć j. angielskiego.

Wszystkie lekcje, które „przepadną” do tego czasu, będą odpracowane gdy tylko rozpoczną się zajęcia. Bardzo chętnie odpowiem na Państwa pytania wysłane poprzez wiadomości w platformie LangLion oraz telefonicznie: 503 150 754

Prosimy Państwa o cierpliwość i serdecznie pozdrawiamy
Administracja SJO oraz lektor Marzena Piotrowska