SJO Examinations Centre zaprasza na egzaminy certyfikatowe KET, PET

SJO Centrum Egzaminacyjne Mińsk MazowieckiPragniemy poinformować, że Centrum Egzaminacyjne SJO Examinations Centre rozpoczęło zapisy na egzaminy certyfikatowe Cambridge English: Key (KET) for Schools i Cambridge English: Preliminary (PET) for Schools dla wszystkich osób NIE UCZESTNICZĄCYCH W KURSACH PRZYGOTOWUJĄCYCH W STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH, które chciałyby zdać taki egzamin w sesji majowej.

Egzamin pisemny odbędzie się 30 maja 2015, natomiast egzamin ustny 31 maja 2015 w Mińsku Maz. przy ul. Małej 6, a termin rejestracji mija 24 kwietnia 2015.

WAŻNE: Powyższe terminy nie dotyczą słuchaczy Studium Języków Obcych uczęszczających na kursy KET i PET prowadzone przez Studium. Osoby te zostaną zarejestrowane grupowo przez swoich Lektorów.

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce o Centrum Egzaminacyjnym SJO Examinations Centre.

Serdecznie zapraszamy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z sekretariatem Studium Języków Obcych pod numerem telefonu 25 758 00 80, od poniedziałku do piątku w godzinach 14.30-19.30.