SJO Olympic Winter Camp 2018 - relacja | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

SJO Olympic Winter Camp 2018 – relacja

Kolejne półkolonie językowe pod nazwą SJO Olympic Winter Camp dobiegły końca!

Jak nazwa wskazuje, motywem przewodnim były Zimowe Igrzyska Olimpijskie, które z pewnością będziemy śledzić już w lutym tego roku.

W dniach 15-19 stycznia, dzieci w wieku 7-13 lat brały udział w licznych zajęciach, które odbywały się w Siedzibie Studium oraz pobliskiej hali sportowej.
Mieliśmy okazję zintegrować się przy najróżniejszych grach, zabawach, piosenkach, konkursach, zawodach i podczas zajęć, na których własnoręcznie tworzyliśmy różne cuda! Wszystko powiązane było z językiem angielskim oraz sportami zimowymi. Poznaliśmy wiele ciekawostek olimpijskich, ważne daty, zobaczyliśmy jak wyglądają różne sporty zimowe a nawet udało nam się ulepić bałwana! Naszym wiecznie energicznym podopiecznym zapewniliśmy także dawkę ruchu w postaci zajęć sportowych co jeszcze bardziej umocniło więzi między nimi i nauczyło pracy zespołowej. Oczywiście, w międzyczasie nie mogło zabraknąć pysznego, ciepłego, pełnowartościowego posiłku z deserem oraz regularnego uzupełniania płynów 🙂 Ostatniego dnia odwiedził nas gość specjalny – Florek Pyszel, które opowiedział nam o przygodach, które przeżył w dalekich zakątkach naszego świata! Tydzień zakończył bal pożegnalny, na którym mieliśmy okazję zaprezentować projekty przygotowane przez każdą z grup oraz świetną zabawę.

Oprócz doświadczonych opiekunów, w każdej grupie był dzielny pomocnik, którzy niczym starsze rodzeństwo czuwali i pomagali!

Nie mogło także zabraknąć wręczenia Uczestnikom pamiątkowych certyfikatów oraz podziękowań Wolontariuszom i Opiekunom.
Mamy nadzieję, że wszystkie nowe przyjaźnie oraz wspomnienia zostaną z nami na długo!
Dziękujemy wszystkim dzieciom za niepowtarzalną atmosferę oraz wszystkim pracownikom Studium zaangażowanym w organizację! 🙂

Tymczasem życzymy udanego wypoczynku przez pozostał czas ferii!