VI Turniej MKKK | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

VI Turniej MKKK

VI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR MIŃSKO-MAZOWIECKIEGO KLUBU KARATE KYOKUSHIN POD PATRONATEM BURMISTRZA MIŃSKA MAZOWIECKIEGO.

VI Turniej MKKK

„Ten co uczynił Drogę swym codziennym
życiem nosi głowę nisko, lecz spogląda wysoko
jest skromny w mowie i ma dobre serce,
miarowym krokiem podąża ku doskonałości”
(Mas. Oyama)

22 lutego 2015 roku na hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 2 odbyło się wspaniałe widowisko. Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai już po raz szósty zorganizował Turniej Karate. Klub Karate Kyokushinkai, pod kierownictwem sensei Macieja Wójcickiego (1.dan) oraz sensei Tomasza Bartnickiego (3.dan), działa na terenie naszego powiatu od trzydziestu lat, jest organizacją z tradycjami, przez której szeregi przewinęły się setki trenujących. Klub oprócz terenu naszego miasta, od kilku lat działa z powodzeniem w filiach: m.in. w Halinowie (gdzie treningi prowadzi sensei Jarosław Fruba 2. dan), w Kołbieli, Człekówce, Grzebowilku, Okuniewie, Strachówce, Ładzyniu i w Rudzienku. Doroczny turniej można nazwać ukoronowaniem rocznej pracy klubu. Ta wspaniała impreza przyciąga małych sportowców, ich rodziców i wielu zaciekawionych kibiców. W zawodach wzięło udział ponad stu karateków.

Organizatorzy zapewnili widzom prawdziwie sportowe emocje. Impreza rozpoczęła się o godz. 10.00 walkami eliminacyjnymi oraz konkurencjami kata. Młodzi adepci sztuki karate walczyli z ogromnym poświęceniem i zaangażowaniem.

Około godz. 12.00, po walkach eliminacyjnych, gdy już było wszystko jasne, kto przeszedł do półfinału, nastąpiło oficjalne otwarcie zawodów, którego dokonała w imieniu Burmistrza Miasta p. Marcina Jakubowskiego, Kierownik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu p. Diana Rokicka.

VI Turniej MKKK

Prezes Mińsko-Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushinkai sensei Maciej Wójcicki przywitał wszystkich zgromadzonych, gości, zawodników i publiczność. Wdzięczni za wieloletnią współpracę i pomoc, członkowie zarządu klubu wręczyli Dyrektorowi Studium Języków Obcych panu Tomaszowi Paudynie specjalną pamiątkową statuetkę. Specjalne podziękowania Zarząd MKKK skierował także do Burmistrza Miasta pana Marcina Jakubowskiego, który wsparł turniej i objął nasze zawody swoim patronatem.

Gdy turniej uznano za otwarty, organizatorzy zaprosili wszystkich, do obejrzenia pokazu, jaki przygotował sensei Jarosław Fruba. Publiczność była zaciekawiona i oczarowana umiejętnościami karateków.

VI Turniej MKKK

Bardzo miłym i podniosłym wydarzeniem jest wręczenie pomarańczowych pasów za pierwszy zdany egzamin.

Emocje jednak sięgnęły szczytu, gdy nadszedł czas na walki półfinałowe i finałowe. Publiczność gorącym dopingiem zagrzewała do walki swoich faworytów. To co najpiękniejsze po walkach karate to fakt, że zarówno wygrany, jak i przegrany zawsze pięknie dziękują sobie za stoczony pojedynek.

Pełna tabela zwycięzców i piękne zdjęcia do obejrzenia na stronie www.mkkk.pl .

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, finaliści zaś medale, puchary oraz upominki od sponsorów.

Turnieje organizowane przez Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai, wpisały się na stałe w kalendarz imprez naszego miasta i powiatu, dlatego zapraszamy za rok do kibicowania sportowcom.
Zarząd Mińsko-Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushinkai pragnie złożyć gorące podziękowania panu Tomaszowi Paudynie Dyrektorowi Studium Języków Obcych oraz jego pracownikom, pani Barbarze Redzie za ufundowanie pucharu dla Najlepszego Zawodnika turnieju, państwu Renacie i Mirosławowi Kamińskim, a także wszystkim sponsorom, dzięki którym zawody mogły się odbyć.

VI Turniej MKKK

Sensei Maciej Wójcicki, sensei Tomasz Bartnicki i sensei Jarosław Fruba słowa podziękowań kierują także do Członków i Zawodników mińskiego klubu karate oraz Rodziców, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji turnieju. Przed Zarządem MKKK kolejne wyzwania: w marcu będą organizatorami Mazowieckiej Ligi Karate Kyokushin, a 18 kwietnia zorganizują uroczyste obchody trzydziestolecia działalności Klubu na terenie naszego miasta.

VI Turniej MKKK

Masz pytania?

Chiałbyś poznać szczegóły naszej oferty kursów i egzaminów? Zapraszamy do kontaktu z nami!

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone SJO.edu.pl

Tworzenie stron www - Veden.pl