Wyniki Konkursu - Urodziny Królowej | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

Wyniki Konkursu – Urodziny Królowej

Wyniki Konkursu - Urodziny Królowej

Dziękujemy za udział w Konkursie oraz przygotowanie pięknych prac 🙂 Poniżej lista zwycięskich prac.

Nagroda Główna w kategorii Portret- indywidualny Maciej Wąsowski gr. D2a Lektor: Monika Alwas

Nagroda Główna w kategorii Portret- indywidualny
Maciej Wąsowski gr. D2a Lektor: Monika Alwas

Nagroda Główna w kategorii Portret- indywidualny Marta Grudzińska gr. DL45c Lektor: Monika Alwas

Nagroda Główna w kategorii Portret- indywidualny
Marta Grudzińska gr. DL45c Lektor: Monika Alwas

Nagroda Główna w kategorii Portret- indywidualny Weronika Bartnicka gr. ONDL5a Lektor: Ewa Przybysz-Gardyza

Nagroda Główna w kategorii Portret- indywidualny
Weronika Bartnicka gr. ONDL5a Lektor: Ewa Przybysz-Gardyza

Nagroda Główna w kategorii KORONA Gr. L5a Lektor: Dorota Gałązka

Nagroda Główna w kategorii KORONA
Gr. L5a Lektor: Dorota Gałązka

Nagroda Główna w kategorii KORONA Michał Matosek gr. OŁL5a Lektor: Katarzyna Ziubińska Kacper Floriańczyk gr.OŁL5a Lektor: Katarzyna Ziubińska Kacper Michalski gr. OŁL5a Lektor: Katarzyna Ziubińska

Nagroda Główna w kategorii KORONA
Michał Matosek gr. OŁL5a Lektor: Katarzyna Ziubińska
Kacper Floriańczyk gr.OŁL5a Lektor: Katarzyna Ziubińska
Kacper Michalski gr. OŁL5a Lektor: Katarzyna Ziubińska

Nagroda Główna w kategorii KORONA Gr. OFL1d i OFL1b Lektor: Ewa Chojnacka

Nagroda Główna w kategorii KORONA
Gr. OFL1d i OFL1b Lektor: Ewa Chojnacka

Nagroda Główna w kategorii Portret- grupa Gr. OŁD5a Lektor: Aleksandra Budyta

Nagroda Główna w kategorii Portret- grupa
Gr. OŁD5a Lektor: Aleksandra Budyta

 

 

Nagroda Główna w kategorii Portret- grupa Gr. OŁD7a Lektor: Katarzyna Ziubińska

Nagroda Główna w kategorii Portret- grupa
Gr. OŁD7a Lektor: Katarzyna Ziubińska

Nagroda Główna w kategorii Portret- grupa Gr. DL45a Lektor: Monika Alwas

Nagroda Główna w kategorii Portret- grupa
Gr. DL45a Lektor: Monika Alwas

Nagroda Główna w kategorii Karta urodzinowa dla Królowej
Aleksandra Czwarnóg gr. D2a Lektor: Monika Alwas

Nagroda Główna w kategorii Karta urodzinowa dla Królowej
Weronika Dąbrowska gr. DL45c Lektor: Monika Alwas

Nagroda Główna w kategorii Karta urodzinowa dla Królowej
Zuzanna Król gr. DL7a Lektor: Marzena Piotrowska

Nagroda Główna w kategorii Karta urodzinowa dla Królowej
Oliwia Gryz gr. Gr. DL3c Lektor: Marta Gąssowska-Malesa
Wyróżnienie dla gr. D3a za wykonanie Portretów Królowej
Lektor: Bartłomiej Sitnicki

 

 

Upominki dla uczestników Konkursu zostaną przekazane przez Lektorów na zajęciach

Masz pytania?

Chciałbyś poznać szczegóły naszej oferty kursów i egzaminów? Zapraszamy do kontaktu z nami!

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone SJO.edu.pl

Tworzenie stron www - Veden.pl