Egzamin próbny A2 Key for Schools (KET)/B1 Preliminary for Schools (PET). | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

Egzamin próbny A2 Key for Schools (KET)/B1 Preliminary for Schools (PET).

#zostanwdomu i sprawdź swój angielski

W najbliższy poniedziałek (06.04.2020r.)  w godzinach między 16:00 a 22:00 przeprowadzimy darmowy, PISEMNY EGZAMIN PRÓBNY na poziomach:

➡️A2 Key for Schools (KET)

➡️B1 Preliminary for Schools (PET).

Egzamin odbędzie się w formie online.

Jest to idealna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności przed egzaminem właściwym.

Jak to zrobić? To bardzo proste.

W powyższym terminie na koncie Słuchacza na platformie LangLion w zakładce „Testy” znajdziecie udostępniony przez nas test, który należy kliknąć i rozwiązać.

Czas na rozwiązanie testu to 1,5 godziny⌚️

Jeżeli jesteś na jednym z tych poziomów:

✅Kurs KET (VII klasa) – Gold Experience B1, English in Mind 2,
✅Kurs PET (VIII klasa) – Gold Experience B1+,

i czujesz, że chcesz sprawdzić swoją wiedzę – wyślij nam zgłoszenie na adres mailowy c.piotrowski@sjo.edu.pl

Przykładowa treść zgłoszenia: „Zgłaszam IMIĘ NAZWISKO, ID SŁUCHACZA na egzamin pisemny na poziomie NAZWA POZIOMU (A2 Key/B1 Preliminary).”

⛔️UWAGA⛔️ WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU PRÓBNEGO JEST WYSŁANIE ZGŁOSZENIA‼️

Serdecznie zapraszamy?

W czwartek 09.04.2020r. otrzymasz drogą mailową kartę informacyjną na której będą przedstawione wyniki wraz z opisem?

Egzamin WŁAŚCIWY na tych poziomach, na tę chwilę odbędzie się zgodnie z harmonogramem – czyli 23.05.2020r. Jeżeli panująca sytuacja w kraju wydłuży się, termin egzaminu również ulegnie zmianie, o czym poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.

Szczegóły u Twojego Lektora?‍?

Do zobaczenia❗

Chiałbyś poznać szczegóły naszej oferty kursów i egzaminów? Zapraszamy do kontaktu z nami!