Harmonogram sesji próbnej Cambridge English: C1 Advanced oraz Cambridge English: B2 First | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

Harmonogram sesji próbnej Cambridge English: C1 Advanced oraz Cambridge English: B2 First

 

 

Aby sprawdzić termin egzaminów podaj swój numer identyfikacyjny (znajduje się na umowie SJO, równocześnie jest to login do sekretariatu internetowego). Karty wstępu na egzamin Słuchacze otrzymają na najbliższych zajęciach.

 

 

 

 

 

 

UWAGA WAŻNE PRZECZYTAJ!

Sala pisemny „LangLion” – egzamin będzie przeprowadzony na platformie LangLion, należy zalogować się do swojego konta oraz wejść w zakładkę „Testy”. Wybrać odpowiedni test i postępować zgodnie ze wskazówkami. Egzamin można wypełnić w dowolnej godzinę między 10:00 a 21:00. Na sam egzamin należy przeznaczyć ok 2,5h.

Kontakt w przypadku problemów technicznych na egzaminie pisemnym: 692-813-241

Obok oznaczenia pokoju na egzaminie ustnym znajdą Państwo link do pokoju na platformie ZOOM.us. Do pokoju należy wejść minimum na 10 minut przez planowaną godziną egzaminu ustnego i czekać na akceptację. Nazwa użytkownika powinna zgadzać się z imieniem i nazwiskiem. Rekomendujemy do egzaminu użyć laptopa z kamerą oraz wcześniejsze przetestowanie platformy:

http://zoom.us/test

Pozwoli to uniknąć stresowej sytuacji w przypadku napotkania problemów przed samym egzaminem.

 

Życzymy powodzenia na egzaminach! 🙂

Masz pytania?

Chiałbyś poznać szczegóły naszej oferty kursów i egzaminów? Zapraszamy do kontaktu z nami!

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone SJO.edu.pl

Tworzenie stron www - Veden.pl