Kolejny sukces naszych Słuchaczy??? | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

Kolejny sukces naszych Słuchaczy???

Prawdziwe sukcesy zawsze zasługują na niebanalne wyróżnienie??

7 września po raz piętnasty odbyła się ?Gala Wręczenia Certyfikatów Uniwersytetu Cambridge? dla najmłodszych zorganizowana przez ?Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim? oraz ??Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge Assessment English SJO Examinations Centre??

Dla laureatów to być może pierwsze tak ważne osiągnięcie w życiu? Właściwie dla kogo by nie było❓ Zdobyć międzynarodowy certyfikat językowy w wieku 9 – 13 lat – to jest coś‼️? A otrzymać go oficjalnie na jedynej w swoim rodzaju gali na oczach rówieśników, rodziców oraz przedstawicieli władz miasta Mińsk Mazowiecki i innych znamienitych gości – to uczucie, które z pewnością zostanie w sercu na całe życie??

W głowie zostaną natomiast liczby? Tylko w poprzednim roku szkolnym w ?SJO Examinations Centre? do egzaminu Pre A1 Starters przystąpiło 41 dzieci?, do A1 Movers aż 50 dzieci?, a do A2 Flyers również 41? Niezbędnym wydaje się wspomnieć, że średnia ocen wyniosła odpowiednio dla każdego z egzaminów: 4,31, 4,11, 4,58 w pięciostopniowej skali? To naprawdę wysoki poziom‼️???

Gdy tylko zakończyła się część oficjalna, a emocje delikatnie już opadały, na scenę wkroczyła ekipa o wdzięcznej nazwie ?„Pokazy bez Skazy”? uzbrojona w fiolki?, menzurki⚗️, zlewki?, suchy lód oraz ciekły azot❄️ i rozgrzała publiczność do czerwoności? Mnóstwo dymu, wybuchów, efektów specjalnych, doświadczeń i eksperymentów, które można było dotknąć gołą ręką to składowe najciekawszej lekcji chemii i fizyki, jaką mieliśmy przyjemność oglądać??

Dalsza część tego wyjątkowego dnia była tym, co dzieci lubią najbardziej? Szalona zabawa na dmuchańcach i trampolinach?‍♀️ nie miała końca, a gdy tylko głód lub pragnienie dało się we znaki na wszystkich chętnych czekały ?smocze przekąski? oraz wyśmienite i kolorowe drinki dla dzieci? Nie mogło zabraknąć również malowania twarzy✍️ oraz Fotolustra?, przy którym można było uwiecznić wspólnie z bliskimi lub znajomymi to wspaniałe wydarzenie?

Uśmiechy?, wszechobecna satysfakcja? oraz duma wręcz unosząca się w powietrzu jednoznacznie pokazała, że warto inwestować w rozwój swojego dziecka?

Warto zadbać o jego przyszłość? Nie ważne jak poprowadzi je droga zawodowa? W dzisiejszym świecie znajomość języka obcego to fundament, na którym buduje się stabilną przyszłość? A wystarczy mieć tylko trochę odwagi i wytrwałości – tak jak najmłodsi zdobywcy certyfikatów Uniwersytetu Cambridge‼️

Pamiętaj❗️☝️

Twoje dziecko też może je zdobyć i zrobić krok ku lepszej przyszłości‼️??

Masz pytania?

Chiałbyś poznać szczegóły naszej oferty kursów i egzaminów? Zapraszamy do kontaktu z nami!

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone SJO.edu.pl

Tworzenie stron www - Veden.pl