O centrum SJO EXAMINATIONS CENTRE

SJO Examinations Centre w Mińsku Mazowieckim jest Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English Language Assessment w Polsce. Fakt ten świadczy o tym, że Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim spełnia wysokie standardy Cambridge English Language Assessment w zakresie kształcenia, administracji i obsługi klienta. Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English, co oznacza, że każdy chętny, również osoby, które nie uczęszczały na kurs językowy w Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim, może zarejestrować się i później przystąpić do organizowanego przez nas egzaminu.

Nasi kandydaci

Od kwietnia 2014 r. do egzaminów Cambridge zorganizowanych przez nasze Centrum podeszło już prawie 600 osób! Nasi kandydaci to dzieci, młodzież i dorośli z różnych miast, szkół i instytucji edukacyjnych. Podeszli oni do egzaminów na wszystkich poziomach CEFR, od A1 do C2. Zarejestruj się na egzamin już dziś i dołącz do grona zdobywców prestiżowych certyfikatów Cambridge!

Gdzie odbywają się egzaminy?

Wszystkie sesje otwarte odbywają się w Mińsku Mazowieckim – w siedzibie centrum lub, w przypadku dużej liczby kandydatów, innych salach na terenie miasta.

Sesje zamknięte organizujemy na życzenie w miejscu wskazanym przez szkołę lub instytucję zapisującą kandydatów grupowo, również w innych miastach.

Gdzie nas znaleźć?

Siedziba SJO Examinations Centre mieści się w głównym budynku Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim przy ul. Małej 6, w samym centrum miasta. Dojazd na egzamin jest bardzo prosty, od stacji kolejowej i dworca autobusowego dzieli nas jedynie odległość 10-minutowego spaceru.

Po wszystkie informacje zapraszamy do biura Centre Exams Manager na III piętro, do pokoju 311 lub telefonicznie pod numerem +48 605 103 118.