SJO Olympic Summer Camp 2016 | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

SJO Olympic Summer Camp 2016

Wszyscy wiedzieli, że ten dzień w końcu nadejdzie. Szkoda tylko, że tak szybko…. SJO Olympic Summer Camp oficjalnie dobiegł końca!

Dzień rozpoczęliśmy od założenia koszulek SJO. Gdy zadanie zostało wykonane, wszyscy zeszli przed budynek. Po kilku minutach skomplikowanych manewrów, formacji i przechodzenia z miejsca na miejsca udało się – byliśmy gotowi do grupowego zdjęcia.

Potem przyszedł czas na to, na co wszyscy czekali, czyli bitwę wodną. Zaczęli ją najmłodsi, po maluchach przyszła pora na ich starszych kolegów. Zwieńczeniem okazał się pojedynek lektorów z wolontariuszami, do którego (niespodziewanie) dołączył zespół techniczny SJO 🙂

Po mokrych zmaganiach, gdy wszyscy nabrali apetytu, zjedliśmy pyszny obiad, który pozwolił nam na kolejne godziny gier i zabaw na placu przed budynkiem Studium.

Po obiedzie przyszedł czas zmagań sportowych, które w tym roku zorganizowali nasi, świetni jak zawszeJ, wolontariusze, którzy dzielnie pomagali Lektorom Studium przez cały tydzień.

Jeżeli ktoś myśli, że to już koniec niespodzianek, na jeden dzień, to jest w błędzie! Wszystko za sprawą organizatorów, którzy przygotowali specjalną niespodziankę na koniec tego, jakże obfitego w atrakcje dnia – popcorn i watę cukrową.

Na koniec przyszedł czas wręczenia wszystkim uczestnikom Certyfikatów uczestnictwa, a Lektorom i Wolontariuszom podziękowania za ciężką pracę.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, Lektorom, Wolontariuszom i pracownikom administracji Studium za pomoc, a Markowi za organizację i koordynowanie całym przedsięwzięciem.

Do zobaczenia wkrótce!

 

[envira-gallery id=”2239″]

Masz pytania?

Chiałbyś poznać szczegóły naszej oferty kursów i egzaminów? Zapraszamy do kontaktu z nami!

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone SJO.edu.pl

Tworzenie stron www - Veden.pl