SUMMER CAMP 2019 | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

SUMMER CAMP 2019

Kolejny już raz wystartowaliśmy z ☀️letnią edycją półkolonii☀️ w SJO?

Tym razem hasłem przewodnim jest ??British Summer?? i królują u nas trzy kolory: white, red and blue?

Ok. 90 dzieci ćwiczy język angielski, rozwija swoje talenty plastyczne, poznaje Wielką Brytanię – dowiaduje się ciekawostek o rodzinie królewskiej?, o pysznym brytyjskim jedzeniu?, budowlach?, symbolach☕️ itp. oraz spędza aktywnie czas – np. grając w tradycyjny sport brytyjski – rugby!?

Dzień II

Piękna pogoda nas rozpieszcza!☀️?

Bawimy się na świeżym powietrzu, poznajemy tajniki rugby i spacerujemy?

Od dzisiaj uczestniczymy w warsztatach malowania solą? w Natushce i kontynuujemy naukę ??języka angielskiego?? przez piosenki, rymowanki, zabawę oraz zajęcia plastyczne?

Korytarze Studium wypełniają się naszymi pracami: makietami i kolorowankami?

A na typowy angielski podwieczorek (Tak! Tak! Pijemy herbatę☕️ z mlekiem!?) jedliśmy dziś pyszne lukrowane pączki?

Dzień III

Środa była zasponsorowana przez literkę R (kto z Was jest fanem Sesame Street??) i wszędzie królował kolor ❤️RED❤️ (jeden z kolorów z brytyjskiej flagi Union Jack)??

Rozgrzani do czerwoności? (+34 st. C❗️) dużo przebywaliśmy na świeżym powietrzu bawiąc się z Markiem? (naszym Native Speaker’em?) w gry zręcznościowe, spacerując po parku, czy grając w badmintona?

Dzień IV

Czwartek to dzień koloru BLUE, ale my wcale nie czuliśmy się blue ?

Dokończyliśmy i wysłaliśmy listy? z pozdrowieniami do ??Brytyjskiej Rodziny Królewskiej??, byliśmy w Miejskiej Bibliotece Publicznej? i graliśmy w gry planszowe?, poszliśmy na spacer do parku? i wzięliśmy udział w konkursie plastycznym na królewską koronę?

Dzień V

Piątek upłynął nam pod znakiem zabaw sportowych⚽️?, bitwy wodnej? i dyskoteki??

Było mnóstwo pozytywnych emocji i świetnej zabawy!
Do zobaczenia za rok lub już w poniedziałek (01.07) na II turnusie ?

TURNUS II

Dzień I

Kontynuujemy dobrą zabawę z językiem angielskim ?? na II turnusie British Summer Camp 2019.

Ponad 60 dzieci podzielonych na 5 grup miało dziś ciekawe zajęcia. Niektórzy poznali tajniki gry w rugby?, inni przypomnieli sobie słownictwo z zakresu pór roku?‍?, jeszcze inni pletli bransoletki i tworzyli kwiatowe kompozycje z różnych materiałów?, a wszyscy mieli szansę pobawić się w sports and games ⛹️‍♀️ na zewnątrz☀️☀️☀️, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że w zdrowym ciele zdrowy duch

Dzień II

Podczas drugiego dnia półkolonii do naszych atrakcji dołączyły warsztaty z Wiewióra Handmade. Z panią Weroniką tworzyliśmy przytulanki na wakacje – ośmiorniczki? w kolorach brytyjskich. Jutro będą je tworzyć kolejne grupy.

Nadal korzystamy z pięknej pogody☀️ i dużo przebywamy na dworze grając w badmintona?, piłkę nożną⚽️ i ringo. Podczas projektów każda grupa tworzy coś innego związanego z kulturą brytyjską?‍? – na razie nie będziemy zdradzać, co to będzie? .

Dzień III

W środę spotkaliśmy się z Markiem, naszym native speakerem z Wielkiej Brytanii ?? na zewnątrz, by pograć w różne gry towarzyskie. Poza tym, kolejne grupy robiły ośmiorniczki ? z Wiewióra Handmade, tworzyły bransoletki z panią Kasią, uczyły się o porach roku z panią Anią, powtarzały słownictwo ?‍? zw. z ogrodnictwem z panem Karolem, tworzyły obrazki kwiatowe z panią Kariną i grali w gry z panem Marcinem. Na deser były pyyyszne lody.?????

Dzień IV

W czwartek wybraliśmy się do parku ? na plac zabaw ?‍♀️ oraz do MBP do Gralni ?‍♂️. Świetnie się bawiliśmy! Każda grupa dokończyła też swój projekt ?? związany z kulturą brytyjską – efekty pokażemy na Facebooku?.

Dzień V

Piątek to zawsze dzień wyjątkowy podczas Summer Camp ?. Dziś mieliśmy zawody sportowe na sali gimanstycznej ⚽️??, bitwę wodną oraz dyskotekę??. Na obiad było typowe brytyjskie danie: fish and chips?, a na deser nasze ulubione lody?. Do zobaczenia za rok na następnym Summer Campie lub za pół roku na Winter Camp?‍♂️?‍♀️!

Galeria
 

Masz pytania?

Chiałbyś poznać szczegóły naszej oferty kursów i egzaminów? Zapraszamy do kontaktu z nami!

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone SJO.edu.pl

Tworzenie stron www - Veden.pl