Ho, ho, ho❗️🎅 | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

Ho, ho, ho❗️🎅

18.11.2022

Kolejna edycja Konkursu Świątecznego w SJO

Mamy dziś idealną okazję! Spadł pierwszy śnieg, wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a my ogłaszamy …

🐉🎅KONKURS ŚWIĄTECZNY STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH🎅🐉

Konkurs skierowany jest do wszystkich obecnych uczniów Studium Języków Obcych, którzy chcą dać upust swoim artystycznym umiejętnościom i kreatywności. Mogą wziąć w nim udział także i uczący się u Nas dorośli – do czego bardzo serdecznie zachęcamy!

🤔 Co trzeba zrobić?

Prosta sprawa – OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ! Może być to np. bombka, łańcuch, stroik, choinka itd. Dajcie ponieść się kreatywności! Ozdoby będą potem wykorzystane do udekorowania sal, które będziemy pokazywać na naszym Facebooku.

👉 Co robimy z pracami?

Ważne jest, aby prace oznaczyć odpowiednimi danymi, tj. imię, nazwisko, nazwa grupy. Następnie mamy dwie możliwości: ALBO oddać pracę do Lektora prowadzącego ALBO do sekretariatu Studium Języków Obcych, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 – 19:30.

⏰ Kiedy jest ogłoszenie wyników?

Prace można składać do 8 grudnia. Informację o wyróżnionych opublikujemy na Naszym Facebooku już 9 grudnia

🎁 Jakie nagrody?

Oczywiście mamy dla was niespodziankę. Dla każdego uczestnika, który dostarczy prace w terminie, zostanie przygotowany słodki upominek. Dla najlepszych prac konkursowych zostaną przyznane talony do Empiku za 100 zł oraz wyróżnienia po 50 zł.

🎄 Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia 🎄

Regulamin

Masz pytania?

Chiałbyś poznać szczegóły naszej oferty kursów i egzaminów? Zapraszamy do kontaktu z nami!

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone SJO.edu.pl

Tworzenie stron www - Veden.pl