Czym jest SJO PREPARATION CENTRE ?

Studium Języków Obcych jako Cambridge Preparation Centre jest placówką od wielu lat współpracującą z Cambridge English. Oznacza to, że spełniamy wysokie standardy Cambridge English Language Assessment w zakresie kształcenia, administracji i obsługi klienta. Równocześnie jesteśmy placówką, która regularnie organizuje sesje egzaminacyjne w Mińsku Mazowieckim. Posiadamy własną wykwalifikowaną kadrę, która jest w stanie przeprowadzić egzaminy na miejscu.

To wygodne i komfortowe dla wszystkich chętnych*, decydujących się na zdawanie egzaminów na dowolnym poziomie: C2 Proficiency, C1 Advanced, B2 First, B1 Preliminary, A2 Key, A2 Flyers, A1 Movers, Pre A1 Starters.

*Nie trzeba być Słuchaczem Studium, żeby móc zapisać się na sesję egzaminacyjną organizowaną przez naszą szkołę,

Nasi kandydaci

Od 2000 r. do egzaminów Cambridge English zorganizowanych przez Studium Języków Obcych jako Preparation Centre podeszło już prawie 5000 osób!!! Nasi kandydaci to dzieci, młodzież i dorośli z różnych miast, szkół i instytucji edukacyjnych. Podeszli oni do egzaminów na wszystkich poziomach CEFR, od A1 do C2. Zarejestruj się na egzamin już dziś i dołącz do grona zdobywców prestiżowych certyfikatów Cambridge!

Gdzie odbywają się egzaminy?

Wszystkie sesje otwarte odbywają się w Mińsku Mazowieckim – w siedzibie SJO Preparation Centre lub, w przypadku dużej liczby kandydatów, innych salach na terenie miasta.

Sesje zamknięte organizujemy na życzenie w miejscu wskazanym przez szkołę lub instytucję zapisującą kandydatów grupowo, również w innych miastach.

Gdzie nas znaleźć?

Siedziba SJO Preparation Centre znajduje się w Mińsku Mazowieckim przy ul. Małej 6, w samym centrum miasta. Dojazd na egzamin jest bardzo prosty, od stacji kolejowej i dworca autobusowego dzieli nas jedynie odległość 10-minutowego spaceru.