Partnerzy SJO Examinations Centre | Oficjalna Strona Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim

Partnerzy SJO Examinations Centre


logo prime

Prime English istnieje od 2002 roku – powstała z pasji do języka angielskiego i chęci dzielenia się nią z innymi. Od początku istnienia szkoły wiedzieliśmy, że sukces w nauce języka obcego zależy między innymi od doboru właściwej metody nauczania. Dlatego korzystaliśmy z wielu sprawdzonych metod takich jak Metoda Callana, czy Metoda Helen Doron. Obecnie dla dzieci do 12 roku życia stosujemy autorską metodę PrimE KIDS, młodzież przygotowujemy do prestiżowych egzaminów międzynarodowych, a dorosłych uczymy licencjonowaną metodą Avalon Direct English. Od początku działalności z naszych kursów skorzystało i korzysta 40 firm!


CSGP_logo

Centrum Szkoleniowe Green Pencil istnieje od 2009 roku. Prowadzimy kursy, które wspomagają rozwój dzieci i podnoszą kwalifikacje dorosłych. Na swoim koncie mamy wiele przeprowadzonych kursów z języka angielskiego, kursów komputerowych, artystycznych, kursów fotografii na terenie całego kraju. Naszą specjalnością są kursy językowe oraz zajęcia z robotyki dla dzieci.


Logo Cool-school

Zaczynaliśmy w roku 2002, ucząc dzieci języka angielskiego metodą Helen Doron.
Następnie zdecydowaliśmy się otworzyć własną szkołę, łącząc elementy
różnych metod tak, by nauka była jak najbardziej efektywna i przyjemna.
Świadomi pozytywnego wpływu edukacji poprzez zabawę na rozwój małego dziecka, rozszerzyliśmy naszą ofertę o zajęcia ogólnorozwojowe,
muzyczne i artystyczne dla dzieci już od 1 roku życia.
Zapraszamy też na kursy dla dzieci w wieku szkolnym.


logo.globe

Globe School to studium języków obcych w Mińsku Mazowieckim, które zaprasza na zajęcia dzieci, młodzież oraz dorosłych. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm, a kursy dostosowane zostały do różnych poziomów zaawansowania.

Nasza szkoła językowa postawiła sobie za cel podnoszenie kwalifikacji i umiejętności komunikacyjnych, dlatego też nauka języków obcych odbywa się w oparciu o sprawdzone metody nauczania oraz najlepsze narzędzia. Prowadzimy kursy standardowe, egzaminacyjne, maturalne, gimnazjalne oraz tematyczne, ucząc takich języków jak: angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski i japoński.

W naszej szkole możecie Państwo skorzystać z usług wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, a także uczyć się w komfortowych warunkach. Zapraszamy do zapisów.

Masz pytania?

Chiałbyś poznać szczegóły naszej oferty kursów i egzaminów? Zapraszamy do kontaktu z nami!

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone SJO.edu.pl

Tworzenie stron www - Veden.pl