📢 Ważne Informacje dotyczące Rozpoczęcia Roku w Studium Języków Obcych 📢

Drodzy Uczniowie i Rodzice,
z wielką radością informujemy, że nadchodzi czas na rozpoczęcie kolejnego roku w naszym Studium Języków Obcych! Pragniemy Was poinformować o kilku istotnych kwestiach organizacyjnych:

📅 Spotkania Organizacyjne w siedzibie Studium:
Rok szkolny rozpoczynamy 8 września. Harmonogram spotkań będzie dostępny w sekretariacie internetowym Studium (www.sjo.edu.pl) od 5 września. O czym będziemy Państwa informować wiadomością SMS.

📩 Informacje SMS-em:
Chcemy, abyście byli zawsze na bieżąco. Dlatego też w kwestiach związanych z organizacją i ważnymi ogłoszeniami będziemy wysyłać SMS-y informacyjne.

🏫 Oddziały Studium przy szkołach podstawowych:
Oddziały przyszkolne Studium Języków Obcych rozpoczną zajęcia po ustabilizowaniu się planu lekcji w szkołach. To dla nas priorytet, aby zapewnić Wam jak najlepsze warunki nauki i wygodę.

Nie możemy się już doczekać, aby Was powitać na kolejnym etapie edukacyjnej podróży. Czekają nas fascynujące lekcje, niesamowite wyzwania językowe i niezapomniane chwile spędzone razem!