Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek – Bajkowy Konkurs

Kto nie chciał być kiedyś księżniczką, kowbojem, astronautą, lub… Shrekiem?

5 listopada świętujemy The International Day of Fairy Tales Characters, czyli  Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Data ta jest nieprzypadkowa, jest to bowiem rocznica urodzin Walta Disneya. Dlatego też przychodzimy do was ze wspaniałą inicjatywą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Możemy oficjalnie ogłosić, że…

ORGANIZUJEMY KONKURS w trzech kategoriach wiekowych:

• dzieci z klas 0-3: narysuj swoją ulubioną postać z bajki (format i technika dowolna)
  • dzieci z klas 4-6: wykonaj lapbooka, przestawiającego ulubioną postać z bajki (Format A3 lub A4, opis w j. angielskim)
  • dzieci z klas 7 i wyżej: nagraj video zagadki o ulubionej postaci z bajki (nagranie krótsze niż 2 minuty, opis w j. angielskim)

Dla każdego uczestnika, który nadeśle prace w terminie, zostanie przygotowany upominek. W każdej kategorii wiekowej dla najlepszych prac konkursowych zostanie przyznany talon do Empiku za 100 zł oraz dwa wyróżnienia po 50 zł.

UWAGA! Prace należy oznaczyć odpowiednimi danymi, tj. imię, nazwisko, nazwa grupy, a następnie oddać do Lektora prowadzącego lub sekretariatu do dnia 7 listopada. Nagrania natomiast wysyłamy na maila konkurs@sjo.edu.pl